SKF VÕLLIDE JOONDUSSEADE TKSA 41

Võlli joondustööriist TKSA 41

Laser võllijoondussüsteem täiustatud mõõtmise ja aruandlusega

TKSA 41 on täiustatud laserjoonduslahendus täpse võlli joondamise saavutamiseks. Kahe juhtmevaba mõõteseadme, suurte detektorite ja võimsate laseritega seade teostab täpseid mõõtmisi ka kõige keerulisemates tingimustes. Ergonoomiline ekraan koos intuitiivse puuteekraaniga navigeerimisega muudab joondamise kiireks ja lihtsaks, samas kui uuenduslikud funktsioonid suurendavad joondamise jõudlust. SKF Shaft Alignment TKSA 41, mis keskendub joonduspraktikate täiustamisele, on üks tööstuse parimaid väärtuste joondamise lahendusi.

  • Juhtmevaba side parandab instrumentide käsitsemist ja võimaldab raskesti ligipääsetavaid rakendusi ohutust kohast joondada.
  • Mõõtmine võimaldab joondusmõõtmisi alustada mis tahes nurga all ja lõpetada vaid 90° nurgaga.
  • Automaatne mõõtmine võimaldab käed-vabad mõõtmist, tuvastades pea asendi ja mõõtes, kui pead on õigesse asendisse pööratud
  • Pärast iga joondust genereeritakse automaatsed aruanded. Kõige põhjalikuma ülevaate saamiseks saab aruandeid kohandada sisseehitatud kaamera märkmete ja piltidega. Kõiki aruandeid saab eksportida pdf-failidena.
  • Otsevaade toetab intuitiivseid mõõtmisi ning hõlbustab horisontaalset ja vertikaalset joondust.
  • Annab ülevaate kõikidest masinatest ja joondusaruannetest.
  • QR-koode saab kasutada masina tuvastamise veelgi lihtsustamiseks ja joondamise töövoo parandamiseks.
  • TKSA 41 tarnitakse tugevas SKF-i kandekotis
  • Saadaval on lai valik tarvikuid.

Võllide joondamine on soovitatav peaaegu igas tööstusharus, kuna see võimaldab oluliselt parandada masina tööaega ja vähendada hoolduskulusid. TKSA 41 lihtsus tagab suurema kindlustunde joondusülesannete täitmisel igat tüüpi horisontaalselt pöörlevatel masinatel.

Vähendage masinate rikkeid kuni 50%

Võlli vale joondamine põhjustab kuni 50% kõigist kuludest, mis on seotud pöörlevate masinate riketega. Täpne võllide joondamine võib ära hoida suure hulga masinate rikkeid ja vähendada planeerimata seisakuid, mille tulemuseks on toodangu kadu. Tänapäeva kulude vähendamise ja varade optimeerimise keerulises keskkonnas on võllide täpse joondamise vajadus suurem kui kunagi varem.

Mis on võlli ebaühtlus?

Masinad tuleb joondada nii horisontaal- kui ka vertikaaltasandil. Vale joondamine võib olla tingitud paralleelsest või nurksest kõrvalekaldest ja tegelikult on mõlema kombinatsioon.

Vale ja õige võlli joondamine

A. Paralleelne nihe

B. Nurga nihe

C. Õige joondus

Võlli vale joondamise võimalikud tagajärjed on iga ettevõtte jaoks tõsised ja hõlmavad järgmist:

Suurenenud hõõrdumine ja seeläbi energiakulu

Enneaegne laagri ja tihendi rike

Enneaegne võlli ja siduri rike

Liigne tihendi määrdeaine leke

Ühenduse ja vundamendi poltide rike

Suurenenud vibratsioon ja müra

Pdf: SKF TKSA 41 specification

Kasutusjuhend: TKSA41 kasutu._pdf

TKSA seeria