SKF UC PUKKLAAGRIÜKSUSED

SKFi JISi nõuetele vastavad pukklaagrid

Vaadates SKF ametliku edasimüüja Memi Varustaja OÜ e-poodi, leiab laia valiku SKF pukklaagriüksusi.

Tootekataloog: SKF insert bearing units UC range

Euroopa turule on toodud Jaapani tööstusstandarditele (JIS) vastavate kuullaagriplokkide sari, mis pakub kasutajatele üldistel kasutusaladel, näiteks materjalikäsitluses, põllumajanduses ning toiduaine- ja joogitööstuses paremat jõudlust.
SKF on toonud Euroopa turule uue konkurentsivõimelise JISile vastavate kuullaagriplokkide sarja, mis põhineb ettevõtte hiljuti Aasia turule toodud JISile vastava UC sarja edul. Uues UC sarjas on standardvarustusena kaht tüüpi lukustussüsteemid, ennast hästi tõestanud tihendus ja kõrgemaklassilised töödeldud detailid ning sari on esindatud Memi Varusta OÜ tootevalikus. Võimalik osta läbi e-poe või Tallinnast Laki 26 aadressilt. Lisainfo varustaja@memi.ee või rain@memi.ee.
UC laagrid pakuvad võrreldes konkurentide sarnaste tootepakkumistega optimaalset kaitset saasteainete ja mahapesemise eest. Lukustusmehhanismid muudavad UC sarja ideaalseks valikuks materjalikäitlemise konveieritele, kus nende suurepärane lukustustugevus ja vastupidavus saasteainete sissetungimisele tagavad väiksema hooldusvajadusega pikema kasutusea. Teisteks laagrite peamisteks kasutusaladeks on õhukäitlussüsteemid, pakkimismasinad ja treeningseadmed.
UC kuullaagriplokid pakuvad kõrgetasemelist kaitset saasteainete eest tänu hästi tõestatud tihendussüsteemile, mis koosneb tihendusfunktsiooni maksimeerimiseks integreeritud ühe huulega sisemisest tihendist ja sisemise rõnga külge kinnitatud välisest deflektorist. Lisaks on plokid konstrueeritud 120-kraadise nurga all oleva seadekruvi lukustussüsteemiga (*) kasutusalade jaoks, mis nõuavad suurematel kiirustel veelgi täpsemat võlli tasakaalu või kus vibratsioon võib olla probleemiks.
Erinevalt mõnest konkureerivast tootest on UC laagrikorpustel tugevad alused ja jalad, et minimeerida saasteainete kogunemise võimalust. See on eriti oluline, kui puhtus on kasutusalal tähtis. Lisaks sellele võib eriti mustades töökeskkondades varustada UC äärikud ja tõmbeplokid kehtivate tervise- ja ohutuseeskirjade täitmiseks või kaitse parandamiseks saasteainete sissetungimise eest lisatarvikuna saadaval olevate polüpropüleenist otsakatetega.

Saadaval on mitmesuguseid korpuseid, sealhulgas padjaplokk, lühikese alusega padjaplokk, äärikuga (kandiline, ovaalne või ümmargune kahe, kolme ja nelja poldi kinnitusvõimalusega) ja tõmbeplokk (lineaarse liikumisega kasutusalade jaoks). Lisaks 120-kraadise nurga all oleva seadekruviga (*) UC silindrilisele avale on uues seerias saadaval ka alternatiivne adapterhülsiga koonusekujuline ava.

(*) Ava läbimõõt kuni 65 mm (suuremate suuruste puhul 62 kraadi)