SKF KAASASKANTAV INDUKTSIOONKUUMUTI TMBH 5

Kaasaskantav induktsioonkuumuti

Kerge ja kompaktne lahendus laagrite soojendamiseks

Kasutusjuhend: TMBH_pdf

Kaasaskantavat induktsioonkuumutit TMBH 5 kasutatakse laagrite soojendamiseks ja paigaldamiseks võllile. Kompaktset induktsioonkuumutit TMBH 5 saab kasutada väga erinevates olukordades ja kohtades – sealhulgas töölaual, tehase põrandal või põllul. Tüüpilised rakendused hõlmavad käigukastide, pumpade, ventilaatorite ja puhurite hooldus- ja remonttöid. Kerge kaal ja sisseehitatud käepide muudavad selle kaasaskantavaks kasutamiseks erinevates kohtades, samas kui seda saab hõlpsasti hoida lukustatud kohas, näiteks auto pagasiruumis või väikeses panipaigas.

Seadmel on peaaegu vaikne jõudlus ja see kaalub ainult 3 kg, peamiselt tänu keerukale kesksagedustehnoloogiale. Sellel on sisemisi mähiseid sisaldav induktsioonklamber. Mähises olev vool tekitab kõikuva magnetvälja. See indutseerib komponendis voolu, tekitades soojust. Kuna see soojus tekib komponendis, mitte klambris, on protsess väga tõhus.

Kütteseade tekitab temperatuuride erinevuse laagri ja võlli vahel. See põhjustab laagri laienemist, nii et paigaldamise ajal pole vaja jõudu rakendada. See võib soojendada ka muid rõngakujulisi metallkomponente.

Seadme intuitiivne liides võimaldab kasutajal valida kas temperatuurirežiimi või ajarežiimi. LED-indikaator näitab, kui TMBH 5 töötab – kuna see ei tee peaaegu mingit müra.

TMBH 5 eelised ja funktsioonid:

Kaasaskantav, kompaktne ja kerge (3 kg)

Kasutab täiustatud kesksagedustehnoloogiat

Võimsusseadete valik

Aksessuaarid mahuvad mugavatesse küljelahtritesse

Iga komponendi jaoks pole vaja eraldi induktsioonklambrit valida

Intuitiivne juhtpaneel

Käsitseb kuni 5 kg kaaluvaid laagreid

Laagrite uuenduslik soojendus

Kaasaskantav, kompaktne ja kerge

Automaatne temperatuuri jälgimine

Täiustatud kesksageduselektroonika kasutamine

Võimsusseadete valik

Kasutajasõbralik juhtpaneel

Vaikne töö

A Operatsioon

TMBH 5 töötab temperatuurirežiimis – kus operaator valib soovitud laagritemperatuuri – või ajarežiimis, mis võimaldab laagrit või komponenti teatud aja jooksul kuumutada.

B   Kaasaskantav

Keskmise sagedusega tehnoloogia ja sobivate materjalide kasutamine muudavad kuumuti kergeks (vaid 3 kg) ja kaasaskantavaks. Sisseehitatud käepide ja hoiutaskud lisaseadmete jaoks suurendavad selle teisaldatavust ja mugavust.

C   Mitmekülgne

Induktsioonklambri õhukeste sõrmede tõttu ei pea kasutaja valima iga komponendi jaoks erinevat iduktsioonklambrit. See tähendab, et soojendada saab laiemat valikut erinevaid komponente – ja see vähendab vajalike tarvikute arvu.

 

D    Võimsuse reguleerimine

TMBH 5-l on erinevad võimsuse seadistused, mis võimaldavad kuumutil tundlikke komponente vajadusel aeglasemalt soojendada.

E    Müratase

Alustehnoloogia, mis komponente soojendab, töötab vaikselt. Kuna see on nii vaikne, on vaja LED-indikaatorit, mis näitaks, et kütteseade töötab.

TMBH 5 saab hakkama kuni 5 kg kaaluvate laagritega, mille minimaalne ava läbimõõt on 20 mm, maksimaalne 100 mm ja maksimaalne laius 50 mm. See sisaldab ka tarvikuid, mis võimaldavad ohutut ja tõhusat kütmist. Nende hulka kuuluvad: 600 mm temperatuuriandur; küttekeha klamber; ja kaitsekindaid. Kõiki esemeid saab hoida välises sahtlis, mis suurendab veelgi seadme teisaldatavust ja mugavust.