SKF AUTHENTICATE – KONTROLLI TOOTE AUTENTSUST

Mis on kaalul

Hinnanguliselt on 30% laagritest Euroopa turul võltsitud ja see number on kahjuks kasvutrendis.

SKF-i tooted on mõeldud selleks, et tagada teatud aja jooksul kindel jõudlus. Võltsitud toodete puhul te ei tea, mida te saate. Võite seada ohtu masina töökindluse, oma töötajate tervise ja ohutuse, keskkonna ning viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, oma äritulemuse. Kui ostate ja kasutate SKF-i ehtsaid tooteid, võite tegutseda enesekindlalt ja usaldusväärselt, mitte õnne peale – senikaua kuni tooted on nõuetekohaselt paigaldatud.

Ostke SKF-i ametlikult edasimüüjalt

Te ei pruugi olla võimeline vahet tegema võltsitud laagri ja ehtsa laagri vahel, kuid teie masin/seade suudab seda teha. Parim viis autentsuse tagamiseks on hankida tooteid ametlikelt edasimüüjatelt. Me ütleksime, et võltsingu puhul on palju kaalul.

  • Valige oma tarnijat hoolikalt. Kõik SKFi ametlikud edasimüüjad on loetletud veebilehel skf.com/distributors.
  • Olge kahtlustavad selle suhtes, mida ostate. Paluge tundmatutest allikatest pärit toodete fotosid ja saatke need enne ostu sooritamist SKFile kontrollimiseks.
  • Jagage oma teadmisi ja kogemusi võltsitud toodetega oma ettevõttes. Mida rohkem inimesi on probleemist teadlik, seda lihtsam on võltsijaid peatada.

Laadige alla SKF Authenticate rakendus

Mis siis, kui kahtlustate, et toode on võltsitud? Ainult SKF-i eksperdid saavad kontrollida SKF-i kaubamärgiga tähistatud toote või pakendi ehtsust.

SKF Authenticate rakendus nutitelefonidele võimaldab kasutajatel pildistada ja saata kahtlasi tooteid ja ostutõendeid otse SKFile kontrollimiseks. Rakenduse saab tasuta alla laadida App Store’ist või Google Play’st.

 

Kahtluse korral…

Kui kahtlustate, et toode, mille olete ostnud või soovite osta, on võltsitud, võtke ühendust (ka Memi Varustaja OÜ saab Teid aidata vajalike toimingutega) SKF Authenticate rakenduse kaudu või kirjutage genuine@skf.com. Ainult SKF-i eksperdid saavad kontrollida SKF-i kaubamärkidega tähistatud toote või pakendi ehtsust.

 

Ostke audentseid tooteid