IRIS CHAINS STANDARTSED RULLPUKSKETID

Rohkem kui 87 aastat taasleiutamist ja pidevat arengut on aidanud Iris Chainsil saada juhtivaks ülemaailmseks arendajaks ja tootjaks tööstuskettide ja mootorrattakettide sektoris.

Irise ketid on kvaliteetsed tooted, mida toodetakse Hispaanias Eibari (Baskimaa) tehases, kust neid eksporditakse enam kui 55-le riigile kõikidele viiele kontinendile.

Iris Chains suudab pakkuda usaldusväärseid lahendusi ülemaailmsele turgude portfellile tänu laialdasele kogemusele, suurepärasele tehnilisele oskusteabele ja mitmekülgsele kataloogile kahes sektoris: tööstuskettide ja mootorrattakettide tootmine koos suure valiku kettidega igas segmendis.

Iris Chains standardsed rullpuksketid on projekteeritud ja toodetud nii, et need vastavad ja ületavad ISO, DIN, ANSI ja BS standardeid. Iris Chains ketid on sobivad paljudes tööstuslikes ülekandesüsteemides ja on loodud pakkuma parimat jõudlust isegi kõige keerukamates rakendustes, tagades pika kasutusea.

Irise ülekandeketid pakuvad kasutajatele paralleelselt sünkroniseeritud toimingu eeliseid, ülitäpset positsioneerimist, vaikset ülekannet ja oluliselt suuremat tõmbetugevust. Selle tulemusena vähenevad tootmisprotsessi seisakud ja ka nendega seotud tegevuskulud miinimumini.

Iris Chains standardne määrdeaine tagab täieliku jõudluse temperatuurivahemikus -5 ºC kuni +120 ºC. Samuti saab soovi korral kasutada spetsiaalset määrdeainet äärmuslikumate temperatuuride jaoks, vahemikus -30 ºC kuni 250 ºC.

Kõik standardsed IRIS Chains rullpuksketid vastavad ja ületavad ISO 606 nõudeid.
Esialgne pikenemine aitab suurendada vastupidavust veojõule.
Kõiki komponente töödeldakse vastavalt nende suurusele ja kasutusalale termiliselt.
Täpselt valmistatud plaate töödeldakse suurema vastupidavuse saavutamiseks abrasiivpuhastusega.
Tihvtide pind on sile ja korrosioonikindel.
Puksid on täiesti silindrilised.
Suurema vastupidavuse saavutamiseks kasutatakse esialgu määrdeainet.
Töötemperatuuri vahemik: -5 ºC kuni 120 ºC.

Tootekataloog: IRIS-CHAINS-Standard-roller-chains